Toptan Bayilik

33 numaradan 46 numaraya kadar, büyük numara ve küçük numara bayan ayakkabı üretimi yapan Ayendam, dünyanın 7 kıtasına toptan ve perakende ayakkabı gönderimi yapmaktadır. İster mağazanızda ister eticaret sitesinde ister sosyal medyada satış yapıyor olun, hiçbir alt alım limiti olmaksızın, seri satın alma koşulu olmaksızın bayimiz olarak ürünlerimzden yüksek kâr elde etmeye başlayabilirsiniz.

Yurtiçi ve yurt dışı bayilerimiz aracılığıyla modayı dünya kadınlarının ayağına getiren Ayendam, büyük numara ve küçük numara ihtiyacına da cevap verecek bir planlamayla, 33 numaradan 46 numaraya kadar el işçiliği ile ürettiği ayakkabıları 7 kıtaya en uygun kargo koşulları ile göndermektedir.

Sık Sorulan Sorular

- Toptan ürün alımında minimum alım şartı var mı?

Toptan alımlarda minimum alım şartı yoktur. İstediğiniz sayıda ürün dünyanın her yerine kargolanır. İstediğiniz modelin, istediğiniz renginden istediğiniz numaralarda sipariş listenizi oluşturun, dünyanın neresinde olursanız olun, ister sizin anlaşmalı kargonuzla isterseniz bizim anlaşmalı kargomuz ACB Global güvencesiyle ürünlerinizi gönderiyoruz.

- Toptan ürün alındığında istediğimiz her yerde satabilir miyiz?

Satın aldığınız ürünleri mağazanızda, eticaret sitenizde, sosyal medya kanallarınızda, pazaryerlerindeki mağazalarınızda ya da çevrenizde tanıdığınız kişilere satabilirsiniz. Bununla ilgili herhangi bir sınırlamamız yoktur.

- Nasıl Bayi Olurum?

Aşağıdaki Whatsapp hattımız üzerinden yazarak bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Detaylar için size en kısa sürede dönüş yapacağız.