Kış aylarında bayan giyimin ayrılmaz bir parçası olan bot modelleri arasında hiç kuşku yok ki en çok tercih edilen bot modeli, alçak topuklu botlardır. Düz taban topuksuz bot modelleri yoğunlukla spor giyim kombinlerinde kullanılırken, yüksek topuklu bot modeller, kış aylarının hava koşulları göz önünde bulundurulduğunda günlük yaşamda çok güvenli olmayan bot modellerindendir. Özellikle uzun zaman dışarıda kalınacak, yürünecek, toplu taşıma araçları kullanılacaksa yüksek topuklu botlar, kar ve yağmur yağışında problem olabilir. Bu nedenle kış aylarının en çok tercih edilen bot modelleri alçak kalın topuklu bot modelleridir. Rahat topuk yapısı sayesinde hem spor hem klasik giyim tarzlarını tamamlayan kalın alçak topuklu botlar, ofiste, dışarıda, alışverişte, yemekte, eğlencede kısacası her yerde rahatça kullanılabilir.

33 numaradan 43 numaraya kadar Standart numaralarda, büyük numaralardave küçük numaralarda ürettiğimiz alçak topuk bot kolleksiyonumuza Bayan Bot kategorimizden ulaşabilirsiniz.

Tokalı Alçak Kalın Topuklu Bayan Bot : Siyah Süet, Siyah Deri ve Haki Süetten imal edilen tokalı bot modeli, 33 numaradan 43 numaraya kadar standart, büyük ve küçük ayaklara sahip tüm bayanlar için tercih edilebilecek hem şık hem spor bir bot modelidir. Pantolon, elbise ve eteklerle oldukça şık kombinleri tamamlayan klasik bot modeli, dış mekanlarda da, parka, mont, kaban ve mantoların tamamıyla kullanılabilecek işlek bir modeldir. Özel taban yapısıyla topuksuz bot rahatlığına sahip topuklu bir bottur.

Arkadan Bağıcıklı Alçak Kalın Topuklu Bayan Bot : Siyah süet ve haki süet malzemelerden imal edilen bot modeli, yandan fermuarı sayesinde kolay giyilip çıkarılır. Arka bağıcık sabit olup sadece tasarıma tarz katmakta giyip çıkarma konusunda herhangi bir zorluk oluşturmamaktadır. Alçak kalın topuğuyla hem spor hem klasik tarzın parçası olan bağıcıklı bot modeli, kış aylarında ayakkabı dolabınızın vazgeçilmez bir parçası olacaktır. Yaş ve tarz konusunda çok geniş bir kitleye hitab eden model, 2019 Kış sezonu ürünü olmakla birlikte uzun yıllar moda sorunu olmadan tercih edilebilecek şık bir bot modelidir.

Haki Süet Püsküllü Bot

Püsküllü Alçak Kalın Topuklu Bayan Bot : Püsküllü Kalın alçak Topuklu Bayan Bot Haki ve Siyah Süetten imal edilen bir bot modelidir. Bilekte katlanmış görünümü veren kapak ve özel kapak tasarımını birleştiren bağcıklı püskül görünümü modele çok üzel bir hava katmaktadır. Özel taban yapısıyla düz topuksuz bir bot kadar rahat bir düzlem yaratan bot modeli, açık renk manto ve kabanlarla kullanmak üzere haki rengi ve koyu renk manto ve kabanlarla kullanmak üzere siyah rengi ile beğeninize sunulmöaktadır.Bilek tasarımını açığa çıkaran etek kombinleriyle kullanılabileceği gibi, tat ve bilek pantolaonlarla da şık kombinler yaratmanıza olanak sağlar.

Sade Süet Fermuarlı Alçak Kalın Topuklu Bot : Sade tasarımı ve iç kısımdaki fermuarıyla çok klasik ve trendlere meydan okuyan bir modeldir. Her yaştan bayanın ayakkabı dolabında bulunması gereken klasik bot modeli, şıklığını sadece özel zarif taban yapısından ve kalın alçak topuğundan almaktadır. Siyahın asaletini ve süetin zerafetini birleştiren bayan bot modeli, yıllar boyunca, her tarz ve kombinle kullanılabilecek şık ve klasik bir bot modelidir. 33 numaradan 43 numaraya kadar ürettiğimiz model, tüm ayak yapılarına ve numaralarına uygundur.

Büyük Numara Bayan Bot