Çok uzun yıllar boyunca spor kombinlerin tamamlayıcısı olarak kullanılan babet ayakkabılar, sivri burun babet modellerinin vitrinlerde boy göstermeye başlamasıyla birlikte bu imajı yıkılarak, ofiste, partide, özel günlerde, şık ve abiye tarzın tamamlayıcısı oluverdi. Yanları açık sivri burun babetler, şık elbise ve etek kombinlerini tamamlarken, bilekten bağlı sivri burun babetler, şirin bahar ve yaz elbiseleriyle kombinlenerek sempatik tarzlar oluşturmanın aracı oldu. Süet sivri burun babetler daha çok ofis ortamında tercih edilirken, rugan sivri burun babetleri abiye kombinlerde bile sıkça görür olduk. Ayağı olduğundan daha ince ve zarif gösteren sivri burun babetler, hem rahatlığı hem şıklığıyla her yaştan bayanın vazgeçilmezi olmaya devam ediyor.

sivri-burun-rugan-babet.jpg

Sivri Burun Rugan Babetler : Sivri Burun Rugan Babetler, parlak gözalıcı renkleri, parlak taşlar ve fiyonklarla tamamlanmış stilleriyle ofis kombinlerinde, mini elbise ve eteklerle oldukça yaygın biçimde kullanılmaktadır.

Mini dar etek üzerine giyilecek şık bir gece bluzuyle tamamlanan rugan sivri burun bir babet şık bir restaurantta akşam yemeği için hem rahat hem şık bir çözümdür. 

Mini etek ve ölçülü dekolteli bir bluzle şık bir club kombini oluştururken, mini kumaş bir şort ve dekolteli bir bluzle dans ayakkabısı oluverir.

Sivri Burun Süet Babetler : Sivri Burun Süet Babetler, süetin ağırbaşlı tarzını babetlere taşıyarak, babet rahatlığını klasik ayakkabı ağırlığı ile birleştiren babet stilleridir. Klasik toplantı elbiseleriyle, her tarz ve stilden etekle ve ütülü şık kumaş pantolonlarla kombinleyerek kullanabileceğiniz sivri burun süet babet modelleri, özellikle ofis şıklığının ayrılmaz bir parçasıdır. 

Hareketli ya da durağan olsun her türlü iş ortamında ayak sağlığından taviz vermeden şık olmak isteyen bayanların vazgeçilmez ayakkabı tercihi sivri burun süet babetlerdir.

sivri-burun-suet-babet.jpg

sivri-burun-rugan-babet.jpg

Sivri Burun Bağcıklı Babetler : Sivri Burun Bağıcıklı Babetler, babetle makosen arası bir stil olup, maskülen tarzda giyinmeyi tercih eden bayanların vazgeçilmezleridir.

Ağırlıklı olarak pantolon kombinlerini tamamlamak üzere tercih edilen bağcıklı sivri burun babet modelleri, klasik etek ve elbiseleri tamamlamak için de oldukça şık bir seçenektir.

Süet, rugan ve derinin yoğunlukla tercih edildiği bağcıklı sivri burun babetler, ayağı ince uzun gösterdiği için özellikle geniş taraklı ayak yapısına sahip bayanlar için en doğru ayakkabı tercihlerinden biridir.