Bayan sandaletler yaz günlerinin vazgeçilmez ayakkabı modelleridir. Yazın sıcak günlerinde hem sağlık hem konfor açısından ayakların hava alabileceği şekilde açık ayakkabılar tercih edilmesi, sandaleti yaz sezonu ayakkabı modasının göz bebeği haline getirmektedir. Topuklu sandalet modelleri, günlük yaşamdan ofis yaşamına kadar abiye ve klasik tarzlarla kombinlenirken, spor giyim tarzları topuksuz sandaletlerle tamamlanmaktadır. Çoğunlukla parmakları açıkta bırakan sandaletler kimi zaman Casual giyim tarzı içinde hafif kaldığından dolayı burnu kapalı sandalat babetler özellikle ofis ve toplantı ortamlarında olmak üzere her ortamda tercih edilmektedir.

Büyük ve küçük numaralarda ürettiğimiz sandalet ve babet kolleksiyonumuza Sandalet Babet kategorimizden ulaşabilirsiniz.

Sandalet Babet

Saçörgülü Sivri Burun Sandalet Babet : Limon küfü yeşili, siyah, gri, gökyüzü mavisi ve taba süet seçenekleri bulunan saç örgülü burnu kapalı sivri burun babet modeli, hem ofiste, hem özel partilerde hem günlük yaşamda tercih edilebilecek şık bir sandalet babet modelidir. Etek, pantolon ve jeanlerle kombinlenebilen model, en sıcak yaz aylarında bile ayakları sandalet rahatlığında kullanılabilecek bir babet tasrımıdır.

Klasik Sivri Burun Sandalet Babet : Siyah süet ve pudra rengi deri seçenekleri bulunan klasik sandalet babet modeli, özel kesim örgü görünümü ve bilek atkısıyla bu yazın en şık sandalet babet modellerindedir. Mini etkler ve elbiseler yaı sıra kumaş pantolonlarla da çok şek ofis tarzı kombinler oluşturabilen model aynı zamanda şık bir omuz dekolteli bluz ve jean ile şık bir club kıyafetinin parçası olabilir. Empirme desen mini elbiselerle gündüz işyerinizde akşam yemekte, partide kullanabileceğiniz trend bir tarz yaratabilir.

Diyah Deri Babet

Sivri Burun Bilek Bantlı Sandalet Babet : Siyah, beyaz ve bebe mavisi deri malzemeden üretilen arkası açık sivri burun babet modeli, ayak üzerinden geçen ince bant ve bilek atkısıyla 2019'un en şık babet modellerindendir. Klasik tarzıyla yalnızca sezon modasına hitab eden bir model olmaktan çok klasikler arasında yerini almaya aday babet modeli, istisnasız her tür kombinin parçası olabilecek bir tasarıma sahiptir. Terlik rahatlığında ayakkabı ağırlığındaki sandalet babet, özellikle ayak parmaklarını açıkta bırakan sandaletleri tercih etmeyenler için sandalet rahatlığında bir yaz sezonu ayakkabı tercihidir.

Klasik Sivri Burun Sandalet Babet : Siyah, gri, camel, bordo ve bej süetten üretilen bilek atklı sivri burun babet modeli, ilkbahar sonbahar ve yaz aylarının en gözde babet modellerindendir. Tasarımı itibariyle yağı olduğundan ince gösteren, ayaktaki çıkık kemik, asimetri parmak ya da kalın bilek gibi problemlere çözüm üreten babet modeli, bileği ince gösteren özel bilek bant tasarımı sayesinde çok daha zarif görünen ayaklara sahip olmayı sağlar. Dar mini ya da uzun geniş kesimli eteklerle kombinlenebilecek babet modeli, burnu kapalı olduğu için tül çoraplarla bahar aylarında da iyi bir etek kombini tamamlayıcısıdır. Kısa tül pantolon çoraplarla tamamlanan kumaş pantolon kombinlerine biçimli bilekler yaratarak katkıda bulunur. Aynı zamanda kumaş şortları da bir anda her ortamda kullanılabilecek casula bir kombin haline getirir.

Sandalet Tarzı Babet

Siyah Süet Sandalet Babet

Sivri Burun Süet Sandalet Babet : Siyah ve pudra pembesi süetten üretilen babet modeli,  zarif yapısıyla spor giyimden daha çok, abiye tamamlayıcısı bir babet modeli olarak tasarlanmıştır. Özellikle pudra rengi ütülü kumaş pantolon ve dar mini etek ile tamamlanarak hafif abiye bluzlerle dişiliği ön plana çıkaran özel kombinlerin parçası olacaktır. Siyah ise daha çok ofis şıklığının parçası olarak düşünülmüştür. Hangi parçalarla kombinlenirse kombinlensin ayaklara kattığı zarif görünüm ile Ayakkabı dolaplarının vazgeçilmez bir parçası olacaktır.